Київ, вул Янтарна, 3 (Святошинський р-н)
Пн-Вс: 10:00-19:00

Result Professional Україна

Result Professional
Result Professional логотип
ул Янтарная,3 (Киево-Святошинский р-н) 08130 Киев, Украина
Tel:+38(073) 055-05-26, Fax:+38(073) 055-05-26, E-mail: info@resultcosmetics.com.ua Анастасия
О нас
Result
Professional
Бренд професійної косметики для волосся Result Professional заснований в 2001 році в Бразилії, і є одним з родоначальників продукції для кератинового випрямлення і відновлення волосся.

Саме на базі всесвітньо відомого заводу CTEC, беззмінного виробника і творця продукції Result Professional щорічно розробляються найпрогресивніші й ефективні формули для безпечного і якісного випрямлення та реконструкції волосся, надалі даючи початок для всіх продуктів даної області.
ЭКО-КОНЦЕПЦИЯ RESULT
Будучи флагманом моделювання форми, відновлення внутрішньої структури і поліпшення якості волосся, бренд Result Professional включає в себе інноваційні лінії, засновані на дарах Бразильської Амазонії - самого екологічно чистого і багатого екзотичними рослинами регіону світу. Всі інгредієнти для косметики зібрані в ручну в одному з найбільш екологічно чистих районів світу - Бразильської Амазонії. Цей регіон багатий екзотичними і володіючими рідкісними цілющими властивостями рослинами. Для того щоб не порушувати чуйну еко систему району, місцеве населення не використовує блага цивілізації, і збір рослин відбувається без використання спеціальної техніки. Склади для реконструкції, випрямлення і дисциплінування розроблені строго з урахуванням внутрішньої структури волосся і крім натуральних рослинних компонентів, включають в себе незамінні амінокислоти, білки і протеїни, родинні волоссю.
ЭКО-КОНЦЕПЦИЯ RESULT
RESULT UKRAINE
На сьогоднішній день бренд представлений в Києві, Харькові, Одесі, Житомирі та Полтаві, і з кожним роком географія лише розширюється.

C 2019 року професійна еко-косметика для волосся Result офіційно і ексклюзивно представлена на території України компанією Result Ukraine. Вся продукція сертифікована згідно з нормами українського законодавства.
RESULT UKRAINE
Місія RESULT - Створювати ідеальне волосся і підкреслювати його природну красу, завдяки Еко концепції, покладеної в основу створення продукції. Всі дари Амазонії для вашого волосся!
ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ,
ЗАЛИШТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ
Наш менеджер із задоволенням відповість на них

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся с політикою конфіденційності