Київ, вул Янтарна, 3 (Святошинський р-н)
Пн-Вс: 10:00-19:00

Як зробити волосся красивими

Що таке кератин для волосся і як його правильно застосовувати

Кератиновое выпрямление решает проблему волнистых волос. С помощью метода удается не только выпрямить локоны, но и улучшить их внешнее состояние. Во время процедуры применяют специальные выпрямители или утюжки — устройства, способные путем термического воздействия менять форму волос. Они становятся плотнее, начинают блестеть, выглядят более ухоженными — такими, словно женщина только что посетила салон и сделала профессиональную укладку.

Навчання кератинового випрямлення волосся

Волосся людини більш ніж на 80% складається з кератину - фібрилярного білка. Він за своєю міцністю поступається лише хітину і відповідає за міцність, еластичність і красу локонів. Але з віком, а також під дією агресивних зовнішніх факторів здатність до самовідновлення волосся частково або повністю зникає. В результаті з'являються посічені кінчики, а саме волосся стає пухнастим, втрачає блиск і міцність.

Чому важливо правильно доглядати за волоссям після процедури кератинового / амінокислотного випрямлення, процедур реконструкції волосся (Ботокс, Тритментування Cortex Cell Complex, Холодне відновлення Solution Pro)

Процедури бразильського бренду Result Professional повертають волоссю здоров'я, красу і силу, але для збереження досягнутого результату необхідно дотримуватися певних правил і застосовувати професійні засоби домашнього догляду

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ,
ЗАЛИШТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ
Наш менеджер із задоволенням відповість на них

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся с політикою конфіденційності