Київ, вул Янтарна, 3 (Святошинський р-н)
Пн-Вс: 10:00-19:00

Професійні засоби для випрямлення волосся

Result Professional

Пряме волосся з привабливим блиском виглядає привабливо, і при цьому, природно. Але досягти такого стану волосся буває складно, особливо без застосування професійної косметики. Спеціальні засоби для випрямлення волосся не тільки роблять його ідеально гладким та прямим, але і надають відновлювальну дію.

Придбати засоби для випрямлення волосся від відомого бразильського бренду Result Professional (виготовляється на заводі CTEC) можна в нашому інтернет-магазині офіційного дилера в Україні. Пропонуємо продукцію Result Professional з трьох основних груп: кератинове випрямлення, фітопластія і нанопластика. Ці засоби можна використовувати для випрямлення і неймовірного перетворення волосся ваших клієнтів.

Засоби з кератином

Кератинове вирівнювання - це революційний спосіб оздоровлення волосся, їх розпрямлення і відновлення. Кератин немов по-новому структурує кожен волосок.

Крім ідеальної гладкості кератинове випрямлення дозволяє отримувати й додаткові ефекти:

Ефект зберігається від кератинового випрямлення зберігається до 6 місяців. На сайті ви можете купити лінійку засобів з кератином для підготовки та проведення процедури випрямлення волосся.

Фітопластія

Фітопластія є програмою випрямлення і реконструкції волосся, містить комбінацію ботоксу і кератину. Засоби підходять навіть для слов'янських, кучерявих і жорсткого волосся, відновлюють ліпідний баланс, створюють захисне покриття, яке утримує поживні речовини всередині волосся. До складу термомасок і готової продукції з набору для випрямлення волосся входять такі речовини як кератин, колаген, олії Асаї, Маракуї, екстракти рослин, вітамін Е.

Комбінація цих унікальних природних компонентів дозволяє не просто випрямляти волосся, але і робити їх слухняними, захищеними від агресивних факторів середовища. Фітопластія працює проти посічених кінчиків, надає антистатичний ефект, значно полегшує щоденний домашній догляд.

Нанопластика

Нанопластика передбачає вирівнювання волосся за допомогою органічних кислот, і підходить алергікам, вагітним, підліткам і людям з гормональними особливостями. Застосовувані засоби змивають до обробки праскою. В результаті процедури волосся стає гладкими, слухняними та ідеально прямими. Ефект випрямлення зберігається до пів року.

Популярні товари

Result Professional
ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ,
ЗАЛИШТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ
Наш менеджер із задоволенням відповість на них

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся с політикою конфіденційності