Київ, вул Янтарна, 3 (Святошинський р-н)
Пн-Вс: 10:00-19:00

Випрямлення і відновлення волосся фото

Result Professional
Програма максимальної реконструкції Програма максимальної реконструкції
Ботокс для волосся Система реконструкції та відновлення волосся Набір 2-PURPLE EKO B.TOX крок 1 + крок 2 2*1000 мл
Обсяг: 2*1000 мл.
5 000 грн.
Продукт
Описание продукта
Програма максимальної реконструкції, зміцнення та відновлення волосся 2 Purple EKO B.TOX (ботокс для волосся, крок 2), від бразильського бренду Result Cosmetics входить в лінію Елементи Амазонії, інгредієнти для якої збиралися вручну в самому екологічно чистому регіоні світу.

Включає в себе такі рідкісні та унікальні дари бразильської Амазонії, як: екстракти ягід Асаї і Жабутікаби, екстракт листя зеленого чаю і Алое Барбаденсіс, а також гідролізований кератин, цистеїн, хітозан і вітамін Е.
CORTEX CELL COMPLEX CORTEX CELL COMPLEX
Реконструкція волосся система відновлення CORTEX CELL COMPLEX 1000 мл
Обсяг: 1000 мл.
4 500 грн.
Продукт
Описание продукта
CORTEX CELL COMPLEX, або програма Тритментування волосся - революційна програма комплексного відновлення волосся всіх типів.

Завдяки спеціально розробленій японською технологією Kei Tech комплекс реконструює клітинно-мембранну структуру волосся, завдяки чому відбувається комплексне зміцнення всього полотна. Cortex Cell Complex працює в внутрішній (кортексній) структурі волосся, заповнюючи втрачені ліпіди, вологу, амінокислоти, білки і протеїни. Ідеальний для пожвавлення пошкодженого, ламкого, неживого і тьмяного волосся. Повертає локонам життєву силу, блиск і пружність, закріплюючи результат до 2-х місяців.
Програма кератинового випрямлення Програма кератинового випрямлення
Кератин для волосся набір для максимального випрямлення та відновлення Four-C EKO Keratin 3*1000 мл
Обсяг: 3*1000 мл
6 500 грн.
Продукт
Описание продукта
Програма кератинового випрямлення і посиленого відновлення волосся Four-C EKO Keratin від бразильського бренду Result Cosmetics входить в лінію Елементи Амазонії, інгредієнти для якої збиралися вручну в самому екологічно чистому регіоні світу.

Включає в себе такі рідкісні та унікальні дари бразильської Амазонії, як: екстракт і масло купуасу, масло Бразильського горіха (Castanha Do Para), Кокосове масло і екстракт Кава.
Фітопластія Фітопластія
Набір PHYTOPLASTIA BIO OIL Фітопластія 2*1000 мл
Обсяг: 2*1000 мл.
6 000 грн.
Продукт
Описание продукта
Фітопластія - випрямлення і відновлення хвилястих, неслухняних волосся слов'янського типу.

Програма випрямлення і реконструкції волосся PHYTOPLASTIA (ФітоПластія) від бразильського бренду Result Cosmetics є збалансованою комбінацією кератину і ботокса - випрямляє, відновлює і насичує маслами кучеряве, хвилясте, сухе, ламке і неслухняне волосся.
Програма аминокислотного протеїнового випрямлення Програма аминокислотного протеїнового випрямлення
Нанопластика Набір THREE-M EKO PROTEIN (крок 1+крок 2) Амінопластія 2*1000 мл
Обсяг: 2*1000 мл.
6 300 грн.
Продукт
Описание продукта
Програма аминокислотного протеїнового випрямлення і посиленого відновлення волосся Three-M EKO Protein Aminoplastia від бразильського бренду Result Cosmetics входить в лінію Елементи Амазонії, інгредієнти для якої збиралися вручну в самому екологічно чистому регіоні світу.

Включає в себе такі рідкісні та унікальні дари бразильської Амазонії, як: екстракт мангустіна і мурумуру, масло Маракуї, а також Амінокислоти кератину, Серицин, Вітамін Е.
ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ,
ЗАЛИШТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ
Наш менеджер із задоволенням відповість на них

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся с політикою конфіденційності