Київ, вул Янтарна, 3 (Святошинський р-н)
Пн-Вс: 10:00-19:00

Навчання кератинового випрямлення волосся

Волосся людини більш ніж на 80% складається з кератину - фібрилярного білка. Він за своєю міцністю поступається лише хітину і відповідає за міцність, еластичність і красу локонів. Але з віком, а також під дією агресивних зовнішніх факторів здатність до самовідновлення волосся частково або повністю зникає. В результаті з'являються посічені кінчики, а саме волосся стає пухнастим, втрачає блиск і міцність.

Відновити запас білка можна за допомогою кератинового випрямлення волосся. Також рекомендується застосовувати засоби, у складі яких є ботокс, вітаміни, інші доглядові компоненти. Дуже ефективні в цьому плані засоби від Бразильського бренду Result Professional. Придбати продукцію для кератинового випрямлення і відновлення волосся ви зможете в компанії Result Ukraine, де проводиться спеціальне навчання роботі з нею: студійні семінари, вебінари для працюючих майстрів і новачків.

що Ви зможете дізнатися на вебінарі кератинове випрямлення волосся

Що знадобиться для кератинового випрямлення волосся

Під час навчальних семінарів з відпрацюванням отриманих навичок на практиці фахівці та новачки будуть детально проробляти кожен крок роботи з волоссям.

Для проведення кератинового випрямлення знадобляться наступні інструменти та засоби:

За отриманий ефект відповідає кератинова емульсія - склад. Рекомендується вибирати тільки професійні засоби, які отримують високу оцінку споживачів, а також перукарів і стилістів. Компанія Result Ukraine пропонує програми професійного кератинового випрямлення і надає можливість якомога докладніше познайомитися з продуктом, дізнатися всі тонкощі його застосування під час навчання кератиновому випрямленню волосся.

сертифікат навчання

Як діє кератин

Кератинову емульсію наносять на волосся, яке пройшло глибоке очищення. Активний білок проникає всередину стрижня, під дією нагрівання полімеризується та утворює захисний шар кератину. Він не руйнується під дією навколишнього середовища, відновлює волосся зсередини, робить його блискучими, шовковистими та здоровими.

Етапи кератинового випрямлення

Кератинове вирівнювання проводять за допомогою професійних засобів. Фарбування волосся можна проводити до процедури, але тільки за 7-14 днів до нанесення кератину. За кілька днів до випрямлення не можна рясно змащувати волосся засобами для укладання, бо вони довго і погано змиваються з голови.

Етапи процедури:

При застосуванні окремих лінійок передбачається додаткове нанесення маски. Ефект рівного і блискучого волосся зберігається 4-6 місяців. З кожною новою процедурою він буде посилюватися.

Після кератинового випрямлення волосся миють шампунем з PH 4,5-5,5 або засобами, що не містять сульфатів, барвників, агресивних компонентів.

Варто враховувати, що часте відвідування лазень, саун, басейнів призводить до більш активного вимивання кератину і може скоротити ефект від процедури кератинового вирівнювання волосся.

Для домашнього догляду рекомендується застосовувати безсульфатний шампунь та інші засоби з лінійок домашнього догляду Result Professiona. Під час навчальних семінарів питання догляду за волоссям після кератинового випрямлення буде розбиратися фахівцями докладніше.

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ,
ЗАЛИШТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ
Наш менеджер із задоволенням відповість на них

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся с політикою конфіденційності