Київ, вул Янтарна, 3 (Святошинський р-н)
Пн-Вс: 10:00-19:00

Кератинове випрямлення

You have chosen:

  Випрямлення волосся кератином передбачає проведення процедури в кілька кроків за допомогою професійних засобів. Програма кератинового вирівнювання волосся складається з застосування підготовчого шампуню, розгладжуючого складу і маски. Засоби програми належать до бренду Result Cosmetics. У складі засобів присутні унікальні екстракти та масла рідкісних рослин Бразильської Амазонії - регіону з найчистішою у світі природою.

   

  Показання та результати кератинового випрямлення

   Програма кератинового випрямлення підходить для волосся різного типу, може використовуватися як при наявності, так і при відсутності підвищеної ламкості, посічених кінчиків і інших поширених проблем. У процесі кожного кроку програми активні компоненти засобів вступають у взаємодію з власним кератином. Це сприяє не тільки випрямленню волосся, але і його насиченню корисними компонентами.

   В результаті кератинового випрямлення волосся:

  • з'являється інтенсивний блиск;

  • волосся розпрямляється, і цей ефект зберігається протягом 6 місяців;

  • «запаюються» посічені кінчики;

  • зберігається ефект професійного укладання, в тому числі після миття голови;

  • волосся зміцнюються, стають еластичними.

   Кератин, а також інші компоненти професійних засобів сприяють захисту волосся від негативного впливу зовнішнього середовища: сонячні промені, перепади температур, жорстка вода. Також кератинове відновлення сприяє утворенню захисної плівки. Вона окутує волосся, не дає йому пошкоджуватися під дією хімічної завивки, фарб і високотемпературних факторів.

   Кератинове відновлення й випрямлення волосся можна застосовувати регулярно, по закінченню ефекту від попередньої процедури, в середньому, кожні пів року. Сама процедура займає в районі трьох годин і на 6 місяців позбавляє від невдоволення і незручності у зв'язку з незадовільною якістю волосся. Для закріплення ефекту рекомендується користуватися професійними доглядовими засобами лінійки Four-C Premium Repair and Hydration. Вони підтримують блиск, силу та еластичність волосся протягом усього терміну дії застосованої продукції.

   У складі шампуню, маски та випрямляючого складу відсутні небезпечні формальдегіди. Це робить процедуру максимально безпечною для волосся і загального здоров'я. Екстракт кави, масло кокоса і бразильського горіха і багато інших компонентів доповнюють дію один одного, доглядають за волоссям, підтримуючи їх здоровий і доглянутий вигляд.

  Також вам буде цікаво:

  ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ,
  ЗАЛИШТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ
  Наш менеджер із задоволенням відповість на них

  Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся с політикою конфіденційності