Київ, вул Янтарна, 3 (Святошинський р-н)
Пн-Вс: 10:00-19:00

Холодне відновлення волосся Solution PRO

You have chosen:

  Програма холодного відновлення волосся SOLUTION PRO має три основні кроки. Методика передбачає застосування підготовчого очищуючого шампуню, а також бустеру і маску для реконструкції волосся. У складі засобів є гідролізований кератин, колаген, амінокислоти та багато інших корисні компоненти, що заповнюють брак поживних елементів в структурі волосся.

   

  Особливості холодного відновлення

  В основі процесу холодного відновлення волосся лежить заповнення кератину і нормалізація водно-жирового обміну в тканинах волосяного стрижня. Комплекс може застосовуватися в тому числі для закріплення результату деяких салонних процедур, прискорення процесу адаптації до нових умов середовища, зміни клімату.

   Холодне відновлення проходить в три етапи:

  • застосування підготовлюючого шампуню з глибокими очисними властивостями;

  • використання унікального відновлюючого флюїду;

  • нанесення маски для холодної реконструкції.

   Останній крок є завершальним і найбільш важливим. Він закріплює результат застосування попередніх кроків програми. Маска Cold Restorer має властивість проникати глибоко всередину волосся, насичувати його кератином, вологою, будівельним білком, антиоксидантами, ліпідами та амінокислотами.

   Результати процедури Холодне відновлення не пошкоджує волосся. Воно помітно змінюється, стає гладким та блискучим, перестає випадати. Процедура сприяє усуненню посічених кінчиків, підкреслює природну красу. Кучеряве та пряме волосся починає блищати, стає помітно еластичнішим. При цьому не відбувається спотворення пігменту волосся і вимивання кольору.

   Особливістю процедури є усунення характерного жовтого відливу на пофарбованому волоссі. Кучеряве волосся стає більш привабливими: самі кучерики починають блищати, набувають відсутньої раніше еластичності. Результат холодного відновлення помітний відразу - після першої процедури. Кінчики волосся припиняють розшаровуватися, відбувається «запаювання» кінчиків. Сама зачіска виглядає неперевершено і без регулярного укладання в салоні краси.

  Також вам буде цікаво:

  ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ,
  ЗАЛИШТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ
  Наш менеджер із задоволенням відповість на них

  Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся с політикою конфіденційності