Київ, вул Янтарна, 3 (Святошинський р-н)
Пн-Вс: 10:00-19:00

Реконструкція волосся Cortex Cell Complex

За допомогою системи реконструкції та відновлення волосся Cortex Cell Complex і застосування відомої японської технології Kei Tech вдається усунути навіть глибокі пошкодження волосяного стрижня. Вони виникають внаслідок агресивного фарбування, проведення хімічної завивки, тривалого контакту з сухим повітрям, жорсткою водою.

 Процедуру реконструкції проводить професійний майстер у салоні краси або перукарні. Рекомендується строго слідувати офіційній інструкції від виробника. У ній зазначена послідовність проведення реконструкції та надано рекомендації щодо подальшого домашнього догляду.

 

Кому рекомендована реконструкція волосся

Система реконструкції дозволяє за одну процедуру позбутися багаторічних наслідків руйнування та пошкодження волосся, які починають пушіться, розшаровуватися і випадати під дією несприятливих зовнішніх і внутрішніх факторів. Можна використовувати засоби та з профілактичною метою, коли є схильність до випадання волосся, появі посічених кінчиків.

 До складу реконструктора входять перевірені та безпечні компоненти:

• аргінін;

• вітамін Е;

• цистеїн;

• екстракт японської камелії;

• гідролізований шовк;

• масло Бабассу, Пракаксі.

 Засоби для реконструкції можна застосовувати як з праскою, так і з брашингом (холодний метод). Ефект зберігається не менше 4-х місяців. Волосся мити в домашніх умовах після відновлення рекомендується професійним безсульфатним шампунем.

 Під час застосування продукції бренду Cortex Cell Complex відбувається відновлення внутрішньої власної структури. Волосся насичується будівельним білком, протеїнами, корисними амінокислотами. Ці компоненти проникають всередину кожної волосини та відновлюють його цілісність зсередини. В результаті вдається зберегти не тільки здоровий зовнішній вигляд зачіски, але і попередити появу поширених проблем в майбутньому.

 Також реконструкція підтримує оптимальний ступінь зволоженості волосся. Воно перестає пересихати, зникають дискомфортні відчуття зі шкіри голови. Реконструкція позбавляє від сверблячки, запалення і лущення шкіри, попереджає появу лупи, підсилює власний синтез колагену - білка, який відповідає за красу, пружність волосся і його еластичність.

Також вам буде цікаво:

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ,
ЗАЛИШТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ
Наш менеджер із задоволенням відповість на них

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся с політикою конфіденційності