Київ, вул Янтарна, 3 (Святошинський р-н)
Пн-Вс: 10:00-19:00

Ботокс для волосся 2 Purple

You have chosen:

  Ботокс активно застосовується максимальної реконструкції, зміцнення та відновлення волосся, повного усунення пухнастості, додання їм блиску і краси. Ефект від застосування ботоксe зберігається до 5 місяців. Система 2 Purple передбачає застосування спеціального шампуню і реконструктора.

   

  Результати та переваги ботоксу 2 Purple

   

  Проникаючи в внутрішню структуру волосся, інгредієнти програми 2 Purple заповнюють раніше загублені поживні компоненти, що сприяє харчуванню та вітамінізуванню волосся зсередини.

   

  Першим кроком системи є миття голови шампунем, який ефективно позбавляє від забруднень. З його допомогою вдається підготуватися до наступного кроку - нанесення складу і застосування праски для волосся.

   

  Ботокс для волосся Result 2 Purple дає чудові результати:

   

  • ідеальна гладкість волосся до 5 місяців;

  • відсутність «пухнастості» і неслухняності;

  • усунення посічених кінчиків;

  • еластичність і гладкість волосся.

  • активне живлення і вітамінізування зсередини

   

  У складі ботоксу присутній фіолетовий пігмент. Він усуває небажаний жовтий відтінок у фарбованого блонду. Пігмент ніяк не впливає на відтінок темного волосся. Також, у нас доступний варіант другого кроку ботоксу Result 2 Purple без фіолетового пігменту.

   

  Перевагою системи є скорочення процедури розпрямлення волосся до 30-40 хвилин. Для підвищення ефекту від застосування реконструктора 2 Purple рекомендується проводити домашній догляд засобами з лінійки Four-C Premium Repair та інших професійних серій.

   

  При використанні ботоксу і подальшої термічної обробки відбувається запечатування зовнішньої структури волосся. Воно стає сильнішим, міцнішим та еластичнішим. Ботокс додає волоссю притягальний блиск. Посічені ділянки відновлюються, поверхня волосся розгладжується.

   

  Також присутній довготривалий ефект укладання. Він зберігається протягом усього терміну дії ботоксу Result 2 Purple.

  Також вам буде цікаво:

  ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ,
  ЗАЛИШТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ
  Наш менеджер із задоволенням відповість на них

  Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся с політикою конфіденційності